שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

סוגי מעליות – כך תבחרו את המעלית הנכונה עבורכם

אולי יפתיע אתכם לגלות כי לרשותכם עומד מבחר ענק של מעליות. לכן עליכם לבחור את סוג המעלית המושלם עבור הבניין שלכם, ואנו נגלה לכם כבר מעכשיו שלכל סוג של מעלית יש את הייחודיות שלו. לאחר שתבחרו את סוג המעלית שנכון עבורכם, תיכנסו לאתר שלנו על מנת לקבל ייעוץ מקצועי: https://www.lift-tec.co.il/ 

 

מעלית הידראולית


מדובר על אחד מסוגי המעליות הנפוצות ביותר. המעלית הזאת מתאימה לרוב לבניינים עד 6 קומות בלבד. המעלית יכולה לנוע במהירות של 0.62 מטר לשנייה. 

אומנם מבחינת העלות מעלית הידראולית יקרה יותר מאשר המעלית החשמלית, אך ניתן להתקין תאים גדולים ורחבים יותר. מעליות הידראוליות אינן מחייבות אתכם להתקין חדר מעליות, כך שמדובר על יתרון נוסף שלא תוכלו למצוא באפשרויות האחרות.

 

מעלית חשמלית


גם מעליות חשמליות הפכו להיות נפוצות מאוד בשנים האחרונות. המעליות הללו מתאימות לבניינים מכל הסוגים, ללא הגבלה של מספר קומות. לכל מעלית חשמלית יש את המהירות שלה – החל מ- 0.8 ועד 2.5 מטרים לשנייה.

מעליות חשמליות יהיו יקרות יותר מאשר מעליות הידראוליות, אך הן מהירות יותר ומתאימות לרוב לבניינים גבוהים. החיסרון המשמעותי ביותר של מעליות חשמליות הינו שהתאים של המעלית לרוב יהיו קטנים יותר, דבר שיכול לפגוע בחוויית השימוש במעלית – חשוב מאוד שתיקחו זאת בחשבון.

 

מעלית MRL


מדובר על מעלית שדומה מאוד למעלית החשמלית, אך היתרון שלה הוא שלא נדרש להתקין חדר מעליות. החיסרון הגדול ביותר זה העלות הגבוהה של המעלית, ולכן נדיר מאוד לראות אותה מותקנת בבנייני מגורים.

 

לא בוחרים מעלית לבניין באופן עצמאי


החלטתם שאתם רוצים להחליף את המעלית הקיימת בבניין או להתקין מעלית חדשה? תזכרו כי אין שום סיבה שתתמודדו עם הבחירה לבדכם. מדובר על בחירה משמעותית מאוד שהולכת להשפיע בצורה כזאת או אחרת על חייהם של כל דיירי הבניין. לכן אנו כאן בחברת מרום מעליות נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי, כך שתוכלו לבחור את המעלית המושלמת עבורכם. לנו יש את הידע המקצועי לקחת בחשבון את כל הגורמים, ולספק לכם את הייעוץ הנכון ביותר עבורכם.

רוצים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לקרוא עוד?

שאטלים לעיר הבהדים
פנאי

שאטלים לעיר הבהדים

אלפי חיילים נדרשים להגיע בכל שבוע אל עיר הבהדים או בשמה השני לקריית ההדרכה שבנגב. למרות שישנו איסור גורף לתפוס טרמפים, לא מעט חיילים מתעלמים

קרא עוד »