שאטלים לעיר הבהדים
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

שאטלים לעיר הבהדים

אלפי חיילים נדרשים להגיע בכל שבוע אל עיר הבהדים או בשמה השני לקריית ההדרכה שבנגב. למרות שישנו איסור גורף לתפוס טרמפים, לא מעט חיילים מתעלמים מהאיסור וממשיכים לחפש את הדרך המהירה ביותר להגיע לבסיס. אך נכון להיום אתם יכולים להוריד את הטרמפים מסדרי העדיפויות, ותוכלו לקחת שאטלים לעיר הבהדים. כך שזה יהפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים, ולא תחשפו את עצמכם לסכנה מיותרת – כי זה באמת מיותר.

האם צריך לשלם על שאטלים לעיר הבהדים?

 

אחת מהחששות המשמעותיות ביותר של לא מעט חיילים שחושבים על האפשרות של שאטלים לעיר הבהדים זה שהם אולי יאלצו לשלם על השאטל. אז הגיע הזמן להוריד את הנושא הזה מסדר היום – חיילים אינם משלמים את תחבורה ציבורית כלל, ולכן חיילים אינם ידרשו לשלם על שאטלים לעיר הבהדים. מחובתו של החייל תהיה להציג את תעודת החוגר כאשר הוא עולה לשאטל, ומכן הוא יכול להיות רגוע. השאטל ייקח אותו בבטחה לעיר הבהדים, בזמן הקצר והאפקטיבי ביותר.

 

מהיכן ניתן לתפוס שאטלים לעיר הבהדים?

 

מכיוון שהמון חיילים צריכים להגיע לקריית ההדרכה, הצבא מוציא עשרות רבות של שאטלים מסודרים מערים שונות. אם אתם רוצים לדעת בדיוק מהיכן יוצא השאטל הקרוב ביותר אליכם תוכלו למצוא את המידע הזה בתוך האתר שלנו. רשימה מסודרת של כל השאטלים, וכמובן לא שכחנו לציין גם את שעות היציאה שלהם על מנת שלא בטעות תפספסו את השאטל שלכם. החדשות הטובות הן שבשעות הבוקר יוצאים המון שאטלים לעיר הבהדים, כך שתוכלו למצוא את השאטל המושלם עבורכם.

 

האם צריך להירשם לשאטלים מראש?

 

ממש לא! שאטלים לעיר הבהדים יוצאים בתדירות גבוהה בעיקר בשעות הבוקר ובתחילת או בסוף השבוע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע למקום שממנו השאטל יוצא, ולהמתין שההסעה תגיע. לאחר מכן בהתאם לתור תוכלו לעלות על השאטל ולנסוע לעיר הבהדים. אם במקרה לא הצלחתם לעלות על השאטל הנוכחי, אין לכם מה לדאוג בתוך זמן קצר יגיע שאטל אחר שתוכלו לעלות אליו ולנסוע לעיר הבהדים ללא כל חשש.

רוצים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לקרוא עוד?

שאטלים לעיר הבהדים
פנאי

שאטלים לעיר הבהדים

אלפי חיילים נדרשים להגיע בכל שבוע אל עיר הבהדים או בשמה השני לקריית ההדרכה שבנגב. למרות שישנו איסור גורף לתפוס טרמפים, לא מעט חיילים מתעלמים

קרא עוד »