שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף בפינטרסט

ביצוע רילוקיישן לאירופה למחזיקי דרכון ספרדי

בזכות פריחת ענף ההייטק בארץ, הרבה ישראלים הצליחו בשנים האחרונות לעשות רילוקיישן ולהתברג לחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם. אולם בזכות החלטה תקדימית של השלטונות בספרד, מאות אלפי ישראלים יכולים לבצע רילוקיישן לאירופה, גם ללא קשרים בהייטק וללא שום קשר לחברת טכנולוגיה כזאת או אחרת. איך זה עובד? פחות מסובך מכפי שחשבתם.

מה נותנת לכם זכאות לדרכון הספרדי
כל ישראלי שנולד למשפחה שבעבר הרחוק התגוררה בספרד יכול בסבירות גבוהה לקבל כיום דרכון ספרדי בתנאים מיוחדים. הזכאות הזאת נותנת לכם הרבה מאוד יתרונות כאשר אחד החשובים שבהם הוא הזכות לעבור לכל מדינה באירופה, ללא שום מגבלה. מרגע שקיבלתם את הדרכון, אתם יכולים להיחשב לאזרחים בכל מדינה באיחוד האירופה. אתם לא חייבים להוכיח שיש לכם מקצוע מבוקש או שיש מעסיק בהייטק שמוכן להעסיק אתכם. אתם נחשבים לאזרחים לכל דבר ולא רק בספרד. אם אי פעם רציתם או אפילו רק השתעשעתם במחשבה לעבור לאירופה, כעת נפתחה הדרך לממש את זה.

שכירים או עצמאים באירופה בכמה צעדים פשוטים
גם אתם יכולים בקרוב להפוך לשכירים או אפילו לעצמאים ובעלי עסקים באירופה, בכמה צעדים פשוטים. קודם כל בדקו האם שם המשפחה שלכם הינו יהודי ספרדי באופן מובהק. אם שם המשפחה שלכם הוא כזה, יהיה לכם מאוד קל להוכיח שאתם נצר למשפחה מקרב מגורשי ספרד. אך גם אם שם המשפחה שלכם לא מובהק, אפשר להוכיח את הקשר ליהודי ספרד בדרכים אחרות.
בעזרת עו"ד שמתמחה בטיפול באזרחות זרה לישראלים בספרד, ניתן להגיש את כל המסמכים כנדרש. המסכים שיאפשרו לפדרציה של יהודי ספרד לאשר לכם את היותכם שייכים לקהילה זו ועל כן, זכאים לקבל אזרחות ודרכון ללא תקופת המתנה. כלומר, לא חייבים להתגורר בספרד כמה שנים כתושבים. מהרגע הראשון, נחשבים לאזרחים ואפשר לקבל למעשה דרכון אירופאי לכל דבר.
הצעדים הנדרשים כוללים:
1. תיק בקשה – הכנת תיק להוכחת קשר לגירוש ספרד ולמשפחה יהודית ספרדית. ניתן לצורך כך להכין עץ משפחה או להמציא מסמכים משפחתיים ישנים.
2. עבר נקי – כלומר צריך להמציא אישור שאין לכם רישום פלילי.
3. העברת בקשה – בעזרת עורך הדין, שמטפל בכל המסמכים, אישורים נוטריונים, תרגומים וכל היתר. את תיק הבקשה מעבירים לרשויות בספרד.
4. מבחן בספרדית – עוברים מבחן שפה להוכחת ידע בספרדית. את המבחן ניתן לעבור בישראל.
כל אירופה נפתח לפניכם

לסיום, נציין שהרילוקיישן יכול להתאים לכל תפקיד, לכל מקצוע וגם למטרת לימודים. על סמך דרכון אירופאי, ניתן לרכוש השכלה באירופה, במחירים מסובסדים וזולים במיוחד. אתם יכולים לבחור באיזה מוסד לימודים ללמוד, באיזו מדינה ללמוד או לעבוד ואפילו לנהל אורח חיים נייד. כל אירופה, אחת הכלכלות החזקות ביותר בעולם, נפתחת לפניכם.

רוצים לפרסם אצלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לקרוא עוד?

עבודה בחו''ל

מה זה ניתוק תושבות?

רילוקיישן הוא הרבה פעמים הזדמנות מצוינת להתקדמות מהירה ומשמעותית בקריירה, להכרת תרבות חדשה ומדינות חדשות. רילוקיישן הוא גם פרוצדורה שלמה מבחינת ייעוץ מס וניהול כלכלי.

קרא עוד »